Müşteri Memnuniyeti Araştırması: Günümüzde firmalar, müşterilerinin ürün ve hizmetlerinden ya da sundukları teknik servisten ne derece memnun olduklarını, müşterilerinin beklentilerini ne kadar karşılayabildiklerini ve satış, hizmet veya teknik servis sürecinde aksayan yönler olup olmadığını bilmek zorundadır. Beraber iş yaptığınız insanlara ve şirketlere onların görüşlerine verdiğiniz önemi göstermek, size olan saygılarının ve güvenilirliğinizin artmasına yol açacaktır.

Müşterilerinizi memnun etmek için, onların ihtiyaçlarını göz önüne alıp, çözümler sunmanız gerekir. Bunu yapan firmaların sadık müşteriler kazandıkları yapılan araştırmalarda görülmektedir.

Armada Araştırma, müşterilerinizin ihtiyacını anlayıp onlara en iyi çözümü sunmanıza yardımcı olacak müşteri memnuniyeti araştırmalarının her aşamasında yardımcınızdır.

Marka Bilinirlik Araştırmaları: Değişen piyasa koşulları ve acımasız rekabet ortamında markanızın bilinirliği büyük önem taşımaktadır. Yapılan araştırmalar, tüketicilerin adını en çok duyduğu markalara yönelme eğiliminde olduğunu ortaya koymaktadır.

Armada Araştırma, marka bilinirlik düzeyinizi ölçmenin yanında bilinirlik düzeyi arttırma çalışmalarınızda da size yardımcı olmaktadır.

tr_TRTurkish